چگونه شرکت دانش بنیان ثبت کنیم OPTIONS

چگونه شرکت دانش بنیان ثبت کنیم Options

چگونه شرکت دانش بنیان ثبت کنیم Options

Blog Article

بنابراین پس از به ثبت رساندن شرکت در اداره ثبت شرکت ها ، موسسه ثبت شرکت آرمانی برای شما درخواستی جهت تبدیل این شرکت به دانش بنیان تنظیم کرده و ثبت نام لازمه را انجام می دهد.

طرح پانزی چیست و چگونه آن را بشناسیم؟/ تفاوت طرح‌ پانزی و هرمی چیست؟

پروژه شهرک سلامت شیراز به ترک فعل مسئولان مرتبط مبتلا شده است

جواد اوجی در مراسم گرامیداشت روز ملی پژوهش که صبح امروز در مرکز همایش های تخصصی نفت (کوشک) برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، اظهار داشت: هفته پژوهش را به نخبگان و شرکت های دانش بنیان تبریک عرض می کنم. ...

بهفر گفت: شرکت های دانش بنیان در زمینه تولید فرآورده های طبیعی و مکمل ها به جایگاه خوبی رسیده اند.

پاسخ:خیر، با توجه به لزوم حمایت از شرکت­های دانش­بنیان، همه هزینه­های ارزیابی شرکت­های دانش­بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تامین می­شود و شرکت­های متقاضی هیچ هزینه­ای را به کارگزاران ارزیابی پرداخت نمی­کنند.

حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه در آغاز و پیش از این خط تولید این موقوفه به صورت استیجاری بود؛ گفت: احداث مجموعه بزرگ شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر فارس با زیربنای بیش از ۶ هزار مترمربع و در محل شهرک صنعتی فارس برگ افتخار دیگری از خدمات سنت نیکوی وقف به جامعه است که به زودی و طی آیینی این مرکز بزرگ افتتاح خواهد شد.

پاسخ:بله، این شرکت­‌ها هیچ ممانعتی برای ثبت نام و استفاده از حمایت‌­ها و تسهیلات قانونی شرکت‌­های دانش­‌بنیان ندارند.

مرکز نوآوری مانا به عنوان اولین مرکز نوآوری تخصصی بانوان در کشور با حمایت مؤسسه دانش‌بنیان برکت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه علم و صنعت ایران در شهریور سال ۱۳۹۸ به منظور افزایش تعامل و همکاری بانوان در فعالیت‌های کارآفرینی شرایط ثبت شرکت دانش بنیان و نوپا و استانداردسازی فضای مورد نیاز مادران در محیط‌های کار راه اندازی شد. همچنین توان‌افزایی و توانمندسازی بانوان برای افزایش تعداد مدیران زن در شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیاد از جمله اهداف دیگر تأسیس این مرکز عنوان شده‌است.

در هر کجای سایت که هستید، با این دکمه به ابزارها و بخش‌های ویژه‌ سایت دسترسی پیدا کنید

هر ایده و تفکر که بتواند به منظور اشتغالزایی و ارتقا سطح علمی و کیفی محصولات و خدمات و نمونه های صنعتی و تولیدی کار برد داشته باشد و یا به ارتقاء سطح تکنولوژی ، کمک به رشد و تقویت کشور و اقتصاد ملی شوند، باعث بهبود شرایط دفاعی کشور شوند، زمینه تولید و ارتقا طرح های دارای پتانسیل بالا را داشته باشند، تجاری سازی و فناوری های برتر را به صنعت و طرح های صنعتی ارائه نمایند، و یا طرح هایی که بتوانند به تحقیق و توسعه شرکت ها کمک کنند، رقابت پذیری با نمونه های خارجی را بهتر کنند، نخبگان را حمایت کنند و به کار گیرند، توانمندی و کیفیت کار را بالا ببرند، گامی در راه اشتغالزایی بردارند و در کل با ارائه اطلاعات و تحقیقاتی شرایط اقتصادی را از هر جهت بهبود بخشند واجد شرایط دانش بنیان بودن می شوند.

پس از ورود اطلاعات باید حتما کلید ذخیره را کلیک نمایید. متقاضیان می بایست تصویر آگهی تاسیس، به همراه آخرین تغییرات شرکت در روزنامه ی رسمی را اسکن نموده و جهت تکمیل اطلاعات، در سامانه بارگذاری نمایند.

↑ «۵ عامل شکست و موفقیت شرکت‌های دانش بنیان». خبرگزاری مهر. ۱۳ مرداد ۱۳۹۵.

[۲] همچنین این مؤسسه طی دو سال، در بیش از ۴۰ طرح دانش‌بنیاد در استان‌های مختلف کشور از جمله تهران، اصفهان، قم سرمایه‌گذاری و مشارکت کرده‌است.[۹]

Report this page