ثبت شرکت ها SECRETS

ثبت شرکت ها Secrets

ثبت شرکت ها Secrets

Blog Article

اگر بخواهیم تغییری در اطلاعات ایجاد کنیم بر روی صفحه کلید «مشاهده» را کلیک می نماییم. تا مجدداً صفحه «افزودن اشخاص جلسه» باز شود در انتها با کلیک بر روی کلید به صفحه بعد می رویم.

بهتر است بدانيد شركت هاي بارگاني را نيز در دو قالب زير به ثبت مي رسانند:

هوشمند شدن در ارائه خدمات، یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهایی‌ست که شهرهای مدرن توانسته است به شهروندان خود ارائه دهد. چرا که مهم‌ترین عنصر هوشمندی، سرعت و دقت بالاست. این عامل موجب می‌شوند، شما نیز به سمت انتخاب هوشمندانه بروید. ثبت‌یار با ارائه خدمات آنلاین، علاوه بر افزایش سرعت در امور ثبتی به تسهیل آن پرداخته است تا شما مجبور نباشید وقت زیادی را در فرآیندهای اداری از دست بدهید.

درنظر داشته باشید در ثبت شرکت دانش بنیان شرکتهای دولتی- موسسات و نهادهای عمومی وغیردولتی و نیز شرکتها و موسساتی که بیش از ۵۰ % مالکیت آنها برای بخش دولتی می باشد نمی توانند در شرکتهای دانش بنیان قرارداد و از مزایا وحمایت های قانون دانش بنیان استفاده کنند .

برای پلمپ دفاتر بازرس البدل رو هم باید معرفی کنیم در قسمت معرفی اعضا؟اعضای هیئت مدیره اگه نماینده شرکت ها باشند باز باید حقیقی معرفی کنیم؟

ارتباط اشخاص جلسه اگر سمت شخص در جلسه «نماینده سهام دار» یا «وکیل سهام دار» باشد در این صفحه وارد می شود. در این بخش ابتدا «نماینده/وکیل» انتخاب می شود. این فیلد بر اساس آنچه قبلاً وارد شده است انتخاب می شود. سپس «نوع نمایندگی» مانند وکیل، وصی، قیم یا غیره را از فهرست انتخاب می کنیم.

افتتاح باشگاه رزمی و فرهنگی شهید نوروز در مصلای ساری + عکس

سلام وقت بخیر من مراحل پلمپ دفاتر تجاری رو کامل انجام دادم و رسید پذیرش و همراه با مدارک تحویل اداره پست دادم اما تو زمان مقرر هزینه پست رو پرداخت نکرم الان که از طریق شماره پیگیری چک میکنم وضعیت نوشته رد شده به دلیل عدم اقدام در زمان مقرر؛ الان باید چکار کنم؟

اين نكته بسيار حائز اهميت است كه بايد در نام شركت حتما عبارت تضامني قيد شود.

اصل یا تصویر مصدق وکالت‌نامه یا معرفی‌نامه (در خصوص اشخاص حقوقی دولتی)

تصویر گام آخر ثبت پلمپ دفاتر تجاری: تحویل مدارک به اداره پست

تبصره: دادگاه شهرستان بنا بر تقاضای ذینفع می تواند حکم عذل هر مدیری که بر خلاف مفاد این ماده انتخاب شده است را صادر کند و حکم دادگاه ذکر شده قطعی خواهد بود.

خیر مشکلی براتون پیش نخواهد آمد ولی بهتر است تیک دفاتر خاص را نزنید تا به راحتی دفاتر به آدرس شما ارسال شوند.

اعطای نماد «نانو مقیاس» به ۱۱ محصول و ۱۶ شرکت get more info در حوزه کشاورزی

Report this page